Про нас

Ексклюзивна європейська кухня, торти на замовлення і найтонший аромат вишуканої випічки від кращих кондитерів створюють унікальну атмосферу ресторану «Щастя».

Ми втілимо в життя будь-яку фантазію – ви можете самі підібрати декорації для свята, придумати свій власний ексклюзивний торт на замовлення та насолодитися улюбленими стравами.

 

Проведення весілля, дитячого Дня народження та будь-якого іншого свята пройде ідеально в стінах «Щастя». Світлі, просторі банкетні зали, красивий затишний інтер’єр створюють атмосферу кращого ресторану для весілля. А одна з кращих кондитерських Києва подбає щоб на вашому святі був красивий і смачний торт та кендібар. Ваше щастя в ваших руках, не пропустіть. 😉

Щастя – не просто ресторан, це маленький світ, де кожна деталь створена з любов’ю.

МИ приносимо щастя

Проведення весілля, дитячий День народження, ювілей, корпоративна вечірка та будь-яка важлива подія - пройде на найвищому рівні в стінах «Щастя». Світлі, просторі банкетні зали, красивий затишний інтер'єр створюють атмосферу кращого ресторану для весілля.

А одна з кращих кондитерських Києва подбає щоб на вашому святі був красивий і смачний торт і кендібар. Ваше щастя у ваших руках, не пропустіть.

Вкажіть ваш контактний телефон - і ми запропонуємо вам відмінні умови для вашого свята.

Замовити свято
0

щасливих весіль

0

романтичних вечорів

0

Ювілярів відзначили свої дні народження

0

святкувань корпоративів

0

важливих подій

Новини та події я

02Листопада
Світ змінюється, але ми постійно налаштовуємося на позитив. Знайти чудове можна у всьому, навіть у новинах, які останнім часом частіше турбують, ніж тішать. Будемо про хороше!☺️ ⠀ Ми працюємо в…
20Жовтня
14Жовтня