Зал для Дня народження

Зал для Дня рождения!

Просторий Банкетний зал чудово підійде для масштабних свят, а також для дитячих. Ми знаємо, як важлива кожна деталь і знаємо як багато часу займає організація свята. Наша команда підходить до кожного банкету з усією душею та любов’ю і ви можете сміливо довіряти нашому досвіду.

Дитячі дні народження в ресторані Щастя це один з наших улюблених форматів свята. У нас є великий досвід роботи з різними дитячими шоу та аніматорами. За багаторічний досвід роботи нашого ресторану ми організували безліч дитячих свят. А кожен ювілей в банкетному залі залишає нам теплі спогади і щастя.

Сучасний банкет в ресторані залишить незабутні та щасливі спогади. Відпочинок в колі друзів стане розкішним за хорошим столом. Крім того, обираючи нас, Ви отримуєте високий рівень сервісу, професійна техніка, смачна і якісна їжа.

Всі деталі організації свята контролює наш банкетний менеджер.
Рекомендуємо бронювати зали для ваших подій завчасно.

Новини та події я

09May
Кожна мама – ангел охоронець. (С) Маленька міс Щастя. Ми повністю погоджуємось і вітаємо зі святом всіх прекрасних, ніжних, люблячих наших Мам.♥️ Сьогодні «я люблю тебе, дякую» – привід нагадати…