Зал для весілля

 

Ми втілимо в життя будь-яку фантазію – ви можете самі підібрати декорації для свята, придумати свій власний ексклюзивний торт на замовлення і насолодитися улюбленими стравами.

Весільний банкет в ресторані Щастя

Ми знаємо, що кожна дівчина мріє про розкішне весілля, тому ми акцентуємо увагу на деталях, з якими можна зіткнуться при організації цього важливого дня. Всі ваші вимоги буде виконано і зроблено згідно вашого смаку. Всі деталі свята будуть обговорені заздалегідь і прописані нашими менеджерами, щоб в найважливіший день у вашому житті пройшов бездоганно.

Багато молодих закоханих пар обирають нас, щоб відзначити весілля, і запрошують до нас своїх Гостей.
Весільний банкет у нашому ресторані проходить на вищому рівні, так як Шеф-кухар і його команда вкладають душу і безмежну любов в кожну страву до вашого свята.

Широкий асортимент страв може заплутати своєю різноманітністю але наш банкетний менеджер допоможе вам і порадить найкращі страви для банкетного столу. Крім того в нашому меню є страви для дітей та вегетаріанські страви. Ваш святковий стіл назавжди запам’ятається гостям і не залишить байдужим нікого. Ми гарантуємо бездоганний сервіс обслуговування.

 

 

Новини та події я

26Серпня
Солодкі набори з пряниками-листівками для школярів та вчителів від #RESTORAN_SCHASTIE Набір запакований в білу коробочку та перев’язаний красивою стрічкою. Приємно отримати такий подарунок або презентувати улюбленим вчителям. Придбати | замовити…
14Серпня
01Липня